GÓRSKIE MISTRZOSTWA POLSKI w KOLARSTWIE SZOSOWYM! – Browice, 27.08.2017r.
Poniedziałek, 2 Września 2017

To był pracowity tydzień i udany weekend startowy.

Michał Gie Górniak po konsekwentnej jezdzie na górskich mistrzostwach Polski zdobył swój pierwszy szosowy medal. Po udanej walce na rundach dookoła Borowic, finiszował na drugim miejscu zdobywając tytuł I vice mistrza Polski amatorów !!!

Adrian Brychcy pokazał się z bardzo dobrej "szosowej" strony, klasyfikując się na 17 miejscu w kat.M2.

Dzień wcześniej Jacek Glina ultramaratończyk, wystartował w Supermaraton Szosowy Doliną Bobru w Lwówku Śląskim. Finalnie zajął wysokie 11 miejsce w kat.M2.

Wolne od startów, ale w treningu prawdziwie górskim są pozostali zawodnicy Bartłomiej Oleszczuk, Filip Jeleniewski i Hubert Semczuk. Piękne widoki, spora ilość przewyższeń i klimat włoskich Alp pozwala spokojnie przygotować się do mistrzostw Polski i kilku jeszcze startów końca tego sezonu.